Oferta


Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia jest wyjątkowym miejscem każdego domu. Miejscem spotkań rodzinnych, przestrzenią, gdzie przygotowujemy posiłki dla osób, które kochamy. Kuchnia musi sprawiać, że te chwile będą jeszcze cenniejsze, jeszcze przyjemniejsze. Meble i wyposażenie kuchni musi nas zachęcać do tego, by z niej korzystać jak najczęściej i z czystą przyjemnością.

Szafy do zabudowy

Bardzo praktyczne i potrzebne wyposażenie. Dzięki właściwie zaprojektowanej i wyprodukowanej szafie będziecie Państwo w stanie zapanować nad garderobą, zabawkami dziecięcymi, dokumentami i mnóstwem innych rzeczy, które mamy w domach.

Proponujemy systemy przesuwne, drzwi łamane, drzwi rozwierane oraz wiele różnorodnych akcesoriów, które pozwolą uporządkować przestrzeń, w której żyjemy.

Meble łazienkowe

Nasze meble łazienkowe stanowią dodatek do funkcjonalnej łazienki, która często staje się azylem, miejscem, w którym mamy czas tylko dla siebie. Ta przestrzeń musi sprzyjać wypoczynkowi i relaksowi.

Meble biurowe

Meble biurowe to konieczne połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Szczególnie w pracy, w której spędzamy większość naszego czasu, powinniśmy dbać o nasze zdrowie i komfort. Dlatego dużą uwagę przywiązujemy do tego, by meble biurowe były przyjazne dla naszego ciała i obowiązków, które wykonujemy.

Komody, szafy, regały, stoliki rtv, łóżka

Te pozornie najmniejsze elementy wyposażenia wnętrza mogą stać się jej swoistym wyróżnikiem. Chcemy, by nawet tak małe meble były czymś, co sprawi, że wnętrze nabierze charakteru.

Meble sklepowe

To przede wszystkim tło dla wyeksponowania towaru. Muszą być solidne, funkcjonalne i trwałe. Dbamy, by sklep, dzięki naszym meblom był postrzegany jako profesjonalny i przyjazny Klientowi.

Projektowanie

To, co dla wielu jest zaletą dla kogoś może być ograniczeniem. Przygotowując się do projektowania pomieszczenia czy mebli można poczuć się zagubionym pośród tysięcy możliwości, wariantów, opcji, materiałów. Jeśli macie Państwo końcową wizję, ale brakuje Państwu zaplecza merytorycznego do realizacji tej wizji, nasi projektanci chętnie pomogą. Jesteśmy w stanie podsunąć najlepsze rozwiązania, zainspirować Państwa, doradzić i sprawić, że Państwa wizja nabierze realnych kształtów.

Skontaktuj się z nami